Free - Tilda Meble - Zielona Góra - Biuro - Szkoła - Dom

Biuro - Szkoła - Dom
Przejdź do treści

Menu główne:

Free
Free to ergonomiczne krzesło młodzieżowe, pracownicze. Konstrukcja krzesła w kolorze jasno szarym oraz radosne kolory tkanin i siatki sprawiają że Free jest również wyjątkiem na rynku siedzisk biurowych, gdzie dominuje kolor czarny. Oparcie krzesła wykonane zostało z praktycznej siatki, która dostosowuje się do pleców Użytkownika zapewniając równocześnie odpowiednią cyrkulacje powietrza. Dodatkowo oparcie wyposażone zostało w podpórki lędźwiowe. Siedzisko tapicerowane jest trwałą, oddychającą tkaniną TM.
Free to także świetny mechanizm Synchro Self. Po zwolnieniu blokady oparcie wychyla się w ruch łącznym z siedziskiem zapewniając ciągłe podparcie pleców Użytkownika. "Self" oznacza automatyczne dostosowanie oporu jaki stawia oparcia podczas ruchu do wagi Użytkownika krzesła.
Parametry techniczne

Tkaniny i kolorystyka
Oparcie fotela wykonane zostało z trwałej, praktycznej siatki, która dzięki swoim właściwością dopasowuje się do kształtu pleców Użytkownika, a w połączeniu z synchronicznym mechanizmem ruchowym zastosowanym w krześle, gwarantuje odpowiednie i nieprzerwalne podparcie pleców Użytkownika.
Siedzisko tapicerowane jest trwałą i przyjemną w dotyku tkaniną. Przygotowaliśmy dla Państwa jej 4 kolory : czarny (TM01), niebieski (symbol TM03) czerwony (symbol TM04) oraz zielony (TM05). Tkanina jest łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, odporna na pelling, zaś jej odporność na ścieralność wynosi powyżej 35.000 cykli Martindalea.

Mechanizm
Free wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy (Synchro SELF). Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch Użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest automatycznie dobrana do wagi Użytkownika - to funkcja "SELF" mechanizmu Sycnhro. Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji wychylenia oparcia i siedziska poprzez ruch dźwigni umieszczonej pod siedziskiem. Funkcja ANTI-Shock zapobiega gwałtownemu uderzeniu oparcia w plecu Użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji wychyelnia.

Podstawa Jezdna
Pięcioramienna, nylonowa czarna o lekkiej nowoczesnej stylistyce

Oparcie
Profilowane w części lędźwiowej dodatkowo wyposażone w podpórki. Siatka zapewnia prawidłową cyrkulacje powietrza i dobrze dopasowuje się do pleców Użytkownika.

Siedzisko
Pianka wyścielająca produkowana jest w technologii wylewania co znacznie zwiększa jej trwałość i odpowiednią sprężystość nawet po wielu latach,

Gwarancja
24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

Certyfikaty
Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

Wymiary
- wysokość siedziska : 42 cm - 51 cm
- wysokość oparcia : 53 cm
- wysokość podłokietników : 20 cm
- wymiar siedziska : 48 x 50 cm

Kolorystyka
Tilda Meble s.c.
ul. Pawia 6
65-503 Zielona Góra
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego