Ergofix - Tilda Meble - Zielona Góra - Biuro - Szkoła - Dom

Biuro - Szkoła - Dom
Przejdź do treści

Ergofix

ErgofiX
Ergofix to umiejętne połącznie wysokich parametrów ergonomicznych, starannej jakości wykonania i rozsądnej ceny. Obszerne wyraźnie profilowane siedzisko, oparcie z regulowanym zagłówkiem oraz regulowaną podpórką lędźwiową zadbają o Państwa odczucie komfortu, zaś regulowane podłokietniki oraz synchroniczny mechanizm SYNCHRO SELF są gwarancją wysokiej ergonomii Państwa stanowiska pracy.
Trwała tkanina, praktyczna siatka oparcia dostępne są w trzech kolorach : czarnym, szarym oraz niebieskim.
Parametry techniczne

Tkaniny i kolorystyka
Siedzisko tapicerowane jest znaną już tkaniną TM, stosowaną w krzesłach Futura oraz Free. Jest miła w dotyku, oddychająca, odporna na pelling i ścieralność (ponad 35 tyś cykli Martindalea).Oparcie zaś tapicerowane jest siatką, która dobrze dopasowuje się do pleców Użytkownika i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrze.Oferujemy Państwu trzy zestawy kolorystyczne : czarny (TM01), niebieski (TM03) oraz szary (TM06).

Mechanizm
Ergofix wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy (Synchro SELF). Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest automatycznie dobrana do wagi Użytkownika - to funkcja "SELF" mechanizmu Sycnhro. Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji wychylenia oparcia i siedziska poprzez ruch dźwigni umieszczonej pod siedziskiem. Funkcja ANTI-Shock zapobiega gwałtownemu uderzeniu oparcia w plecu Użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji wychyelnia.

Podłokietniki
Krzesło wyposażone jest w podłokietnik regulowany w trzech (3D) płaszczyznach :
* góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak aby przedramie ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 6 cm.
* kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni (skierowanie nakładek do wewnątrz siedziska ułatwia pisanie na klawiaturze, zaś ich skierowanie na zewnątrz ułatwia swobodne wstawanie z krzesła)
* przód - tył, regulacja nakładki podłokietnika przód/tył pozwala dostosować go do długości przedramienia,

Podstawa Jezdna
Fotel posiada pięcioramienną czarną, nylonową podstawę jezdną o lekkiej nowoczesnej stylistyce.

Oparcie
Tapicerowane siatką, wyposażone w profil lędźwiowy o regulowanej wysokości oraz zagłówek o regulowanym kącie położenia.

Siedzisko
Tapicerowane oddychającą praktyczną tkaniną TM występującą także w innych fotelach serii Futura. Pianka siedziska produkowana jest w technologii wylewania (wtrysku) co zapewnia jej wzorowe właściwości i sprężystość nawet po wielu latach użytkowania.

Gwarancja
24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

Certyfikaty
Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego, dla wagi Użytkownika do 150 kg.
Kolorystyka (Ergofix)
Tilda Meble
ul. Pawia 6
65-503 Zielona Góra
Kom: 603-877-939
(68) 327-22-67
(68) 327-00-17
NIP: 929-102-96-67
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
telefon
Wróć do spisu treści