White Graph - Tilda Meble - Zielona Góra - Biuro - Szkoła - Dom

Biuro - Szkoła - Dom
Przejdź do treści

Menu główne:

White Graph


WHITE GRAPH
to nowy system mebli biurowych produkowany przez FMB Antrax. Cechuje go nowoczesna, minimalistyczna forma, która w połączeniu dwóch kolorów - białego i grafitowego, tworzy nowy, wyróżniający się na rynku mebli biurowych produkt.

Główne cechy systemu:
 • zastosowana wysokiej jakości płyta meblowa firmy EGGER (matowa antyrefleksyjna powierzchnia w klasie higieniczności E1
  o podwyższonej trwałości, w klasie odporności na ścieranie 3A zgodnie z normą DIN EN 14322)
 • kontenery „uzbrojone” w prowadnice kulkowe z cichym domykiem
 • dwa rodzaje nowoczesnych kółek kontenerowych o nacisku do 50 kg na 1 szt. (opcja)
 • wysoki standard wykończenia: wpuszczane, wysokiej jakości aluminiowe uchwyty, wszystkie szafy i szafki posiadają płycinowe plecy
  o grubości 18 mm (możliwość ustawiania wyspowego)
 • możliwość komponowania różnych układów stanowisk pracy (do dyspozycji po dwa wzory pomocników „przybiurkowych” oraz „podbiurkowych”,
  żaluzje w kolorze białym firmy REHAU
 • tapicerowane obustronnie przegrody akustyczne (tapicerki w gamie kolorystycznej firmy PROFIM)
 • przeszklone regały (matowa, trawiona szyba o grubości 6 mm)
 • biurka nakładane (zastosowana szyna z regulacją głębokości biurka względem pomocnika)


BIURKA ZWYKŁE ORAZ NAKŁADANE TYPU „BENCH”
Biurka WHITE GRAPH zbudowane są na skręcanym stelażu metalowym z nogami kwadratowymi o wymiarze 50 mm.
Blaty oraz stelaże biurek dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych oraz w dwóch rozmiarach głębokości: 700 mm oraz 800 mm.
Biurka posiadają regulację wysokości za pomocą wykręcanej z nogi biurka stopki.
Struktura oraz kolor lakieru proszkowego użytego do pokrycia stelaży są idealnie dobrane do koloru oraz struktury powierzchniowej płyty (kolor biały oraz grafitowy).

Maskownica biurka montowana jest za pomocą specjalnych uchwytów przykręcanych od spodu blatu biurka. Przygotowane są wszystkie otwory technologiczne, umożliwia to łatwy montaż nie wymagający szablonów montażowych.
Maskownice dostępne są w dwóch kolorach, białym i grafitowym.
Montaż maskownicy


Biurka nakładane do stworzenia pełnego stanowiska wymagają zastosowania pomocnika. Wyposażone są w szynę z regulacją położenia głębokości biurka względem pomocnika, zapewnia to ergonomię pracy, daje stabilne połączenie i umożliwia bardzo łatwy montaż szyny do blatu biurka. Dla podwójnych biurek nakładanych zaleca się zastosowanie dwóch pomocników.DOSTAWKI DO BIUREK


Dostawki WHITE GRAPH to meble tworzące wraz z biurkiem rozbudowane oraz ergonomiczne stanowisko pracy, są to meble użytkowe dwustronnie. Dostawia się je do krótszego boku biurka stroną z żaluzją w górnej części, przeciwległa część dostępna jest od strony ciągów komunikacyjnych.
Dostawki dostępne są w dwóch rozmiarach głębokości, analogicznie jak biurka do których się je stosuje: 700 mm i 800 mm oraz wersjach:
- z drzwiami z jednej i żaluzją z drugiej strony
- oraz żaluzją z obu stron.
W standardzie dostawki nie posiadają zamków.

KONTENERY


Kontenery WHITE GRAPH to meble o wszechstronnym zastosowaniu, wraz z biurkiem tworzą rozbudowane i ergonomiczne stanowisko pracy. Można dostawić je do biurka lub wsunąć pod blat odpowiednio szerokiego biurka.
Standardowo wyposażone są w zamek centralny i kółko bez hamulca o wys: 55 mm.
W opcji można je wyposażyć w kółka:
- kółko K1, białe, z pełnym wypełnieniem korpusu o wysokości całkowitej 94 mm. Udźwig kółka wynosi 50 kg, przeznaczone są do miękkich
i twardych powierzchni, posiadają hamulec.
- kółko K2, srebrne z przelotem o wysokości całkowitej 94 mm. Udźwig kółka wynosi 50 kg, przeznaczone są do miękkich i twardych powierzchni, posiadają hamulec.
Zamek centralny w standardzie.

POMOCNIKI

Pomocniki WHITE GRAPH to meble niezbędne do zbudowania miejsca pracy wraz z biurkiem nakładanym, jak również mogące funkcjonować samodzielnie, lub jako uzupełnienie w ciągu regałów. Dostępne są jako prawy i lewy pomocnik (odbicie lustrzane) w dwóch wersjach:
• z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi
• z żaluzją
Uzupełnieniem pomocnika jest szuflada z piórnikiem WGSP1.
W zastosowaniu wraz z dwustanowiskowym biurkiem nakładanym zalecane jest zastosowanie dwóch pomocników: prawego i lewego.
W standardzie pomocniki nie posiadają zamków.

PRZEGRODY DO STANOWISK POJEDYNCZYCH I PODWÓJNYCH

Przegrody pozwalają na wydzielenie osobnych stanowisk pracy w obszarze jednego pomieszczenia biurowego .W systemie WHITE GRAPH dostępne są dla biurek pojedynczych i podwójnych stanowisk biurowych. Dostępne są w kolorze białym oraz grafitowym, dwustronnie tapicerowane w gamie kolorystycznej Firmy Profim.

REGAŁY • REGAŁY ŻALUZJOWE I PRZESUWNE

System WHITE GRAPH oferuje pełną gamę regałów biurowych, w niej regały wysokie, niskie, regały z drzwiami przesuwnymi oraz żaluzjowe. Regały można rozbudować stosując nadstawki. Oprócz regałów przesuwnych i żaluzjowych wszystkie pozostałe posiadają plecy wykonane z pełnej płyty o grubości 18 mm, schodzącej do poziomu „0” co daje bardzo mocną konstrukcję, oraz możliwość ustawienia wyspowego regałów (dzieląc pomieszczenie).
W standardzie w zamki są wyposażone tylko regały przesuwne i żaluzjowe.
Tilda Meble s.c.
ul. Pawia 6
65-503 Zielona Góra
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego