Moon - Tilda Meble - Zielona Góra - Biuro - Szkoła - Dom

Biuro - Szkoła - Dom
Przejdź do treści

Menu główne:

MOON to krzesło biurowe wdrożone z zachowaniem wszystkich szczebli rozwoju produktu. Od koncepcji, poprzez projekt, liczne badania i finalne rozpoczęcie procesu produkcji. Polski producent kierował się ideą stworzenia produktu, który połączy wysokie walory ergonomiczne, świetne profile a także ponadczasową, lekką, przyjazną stylistykę.
Wyraźne ergonomiczne kształty siedziska i opracia dostrzegą Państwo na każdym zdjęciu produktu. O Państwa komfort dbają ponad to: regulowane w wielu płaszczyznach podłokietniki, synchroniczny mechanizm z funkcją regulacji głębokości siedziska,  regulowana wysokość oparcia dostępna bez konieczności wstawania z krzesła.
Najwyższa jakość materiałów a także precyzja wykonania są gwarancją niezawodności.
Moon otrzymał główną nagrodę Diament Meblarstawa 2017 w kategorii strefa pracy.
MOON - SYMBOLIKA
Kolor stelaża
Parametry techniczne
Mechanizm:
Moon wyposażony jest w mechanizm ruchowy Synchro Plus. Po zwolonieniu blokady wybranej pozycji, oparcie wychyla się w ruchu skoordynowanym z siedziskiem naśladując ruch Użytkownika w fotelu. Zakres ruchu oparcia jest głębszy i szybszy aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas ruchu jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika.
Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji (także standardowej pozycji do pracy) wychylenia oparcia i siedziska poprzez ruch dźwigni umieszczonej pod siedziskiem. Mechanizm umożliwia również regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. To funkcja PLUS zawarta w jego nazwie. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich Użytkowników.
                                                   
Funkcja ANTI-Shock zapobiega gwałtownemu uderzeniu oparcia w plecu Użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji wychyelnia.

Podłokietniki:
krzesło wyposażone jest w podłokietnik regulowany w trzech płaszczyznach :
a) góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak aby przedramie ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 7,5 cm.
b) przód - tył, regulacja nakładki podłokietnika przód/tył pozwala dostosować go do długości przedramienia. Zakres regulacji to 6 cm.
c) kąt położenia nakładki w zakresie 15 stopni co ułatwia pisanie na klawiaturze lub wstawanie z fotela,

Podstawa Jezdna: oferujemy Państwu dwa rodzaje podstawy.
Moon black wyposażony jest w pięcioramienną czarną podstawę nylonową
Moon chrome wyposażony jest pięcioramienną podstawę wykonaną z polerowanego aluminium.
 
Zdjęcia krzesła na obu podstawach zobaczą Państwo także w galerii produktu.

Oparcie:
Obustronnie tapiceorwane, wyraźnie profilowane także w części lędźwiowej. Posiada regulację wysokości dostępną bez konieczności wstawania z krzesła. Zbudowane ze sklejki zalanej pianką poliuretanową w technologii wtrysku.

Siedzisko:
Obustronnie tapicerowane, wyraźnie profilowane aby ograniczyć ucisk na uda i zapewnić ergonomiczne położenie miednicy. Posiada regulację głębokości i wysokości. Zbudowane ze sklejki zalanej pianką poliuretanową w technologii wtrysku.

Gwarancja:
36 miesiący, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

Certyfikaty:
Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytwkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego, z dopuszczalnym obciążeniem 150 kg.
Tilda Meble s.c.
ul. Pawia 6
65-503 Zielona Góra
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego