NeXt - Tilda Meble - Zielona Góra - Biuro - Szkoła - Dom

Biuro - Szkoła - Dom
Przejdź do treści

NeXt

NeXt
NeXt to fotel biurowy o nowoczesnym wyglądzie i wysokich parametrach ergonomicznych. Cechą wyróżniającą Nexta-a jest wyjątkowo cienka i lekka a zarazem trwała konstrukcja doskonale komponująca się w nowoczesnych wnętrzach. W najnowszej wersji, fotel posiada dwustronne tapicerowanie co wyróżnia go na tle produktów konkurencyjncyh. Front siedziska i oparcia tapicerowany jest wysokogatunkową naturalną skórą licoową. Oparcie profilowane w części lędźwiowej a także funkcjonalny mechanizm ruchowy Multiblock gwarantują wysokie walory ergonomiczne. Aluminiowa podstawa jezdna jest lekka i elegancka a zarazem wyjątkowo trwała i stabilna. Skórzane nakładki podłokietników gwarantują komfortowe ułożenie przedramienia.
Kolorystyka
Parametry techniczne

Tkaniny i kolorystyka
Fotele Next posiadają dwustronnie tapicerowany kubełek, co wyróżna je na tle zbliżonych produktów konkurencyjnych. Przednia część, z którą styka się użytkownik tapicerowana jest naturalną skórą licową. Tylna część oparcia tapicerowana jest zaś skórą ekologiczną o identycznej strukturze i kolorze jak front tapicerowany skórą naturalną. Na zdjęciach dołączonych do opisu mogą Państwo bliżej zapoznać się z formą tapicerowania fotela. Rodzina Next dostępna jest w czterech kolorach skóry : czarnym SN1, kremowym - wersja SN2,  brązwoym SN3 oraz czerwonym SN4.

Mechanizm
Multiblock umożliwiający "bujanie się" w fotelu i jego blokadę w dowolnie wybranej pozycji kołyski. Siła oporu jaki stawia fotel podczas "bujania się" jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

Siłownik
Płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 85 mm, którego wysoką jakość zapewnia standart BIFMA.

Podstawa Jezdna
Fotel posiada pięcioramienną aluminiową polerowaną podstawe. Gniazda na kółka zostały odpowiednio zabezpieczone aby służyła Państwu przez lata. Podstawa nie posiada elementów spawanych co znacząco wydłuża jej trwałość.

Wymiary
Wysokość siedziska : od 46 do 54 cm, Wysokość oparcia : 68 cm, Wysokość podłokietnika : 22 cm, Szerokość siedziska : 52 cm, Głębokość siedziska : 47 cm

Gwarancja
24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu

Certyfikaty
Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego
Tilda Meble
ul. Pawia 6
65-503 Zielona Góra
Kom: 603-877-939
(68) 327-22-67
(68) 327-00-17
NIP: 929-102-96-67
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
telefon
Wróć do spisu treści