Nietypowe realizacje - Tilda Meble - Zielona Góra - Biuro - Szkoła - Dom

Biuro - Szkoła - Dom
Przejdź do treści

Nietypowe realizacje

Tilda Meble od wielu lat wyróżnia się na rynku lokalnym, a także w skali województwa lubuskiego pod względem ilości i jakości realizacji wykonania mebli wykonanych samodzielnie. Oprócz znacznej ekspozycji mebli biurowych, przy naszej siedzibie mieści się także firmowy zakład stolarski. To właśnie wyspecjalizowani pracownicy zakładu są odpowiedzialny za naszą ofertę wytwórczą.

Możemy Państwu zaproponować:

- wykonanie mebli nietypowych/pod wymiar

- wykonanie wysokiej jakości kuchni

- serwisowanie/rewitalizacje lub dorabianie mobli pod istniejące elementy meblowe w firmie/instytucji/domu

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to by pomóc.
Zaprojektujemy dla Ciebie nietypowe meble na wymiar Twoich wnętrz i Twoich marzeń o designerskim wystroju. Tworzymy meble łącząc materiały, faktury i kolory oraz autorskie rozwiązania projektowe w efektowną całość.

ORYGINALNE MEBLE NA WYMIAR - dopasowane pod wystrój Twojego wnętrza

Wystrój wnętrz odzwierciedla Twoją wyjątkową osobowość oraz charakter domu lub mieszkania, dlatego zanim wykonamy dla Ciebie meble na wymiar:

  • dokładnie przeanalizujemy rozkład pomieszczenia
  • poznamy Twoje indywidualne preferencje i styl życia
  • zaproponujemy unikalny mebel, którego nie znajdziesz w dyskontach, salonach i designerskich butikach meblowych

Dzięki temu:

  • zaprojektujemy dla Ciebie meble na wymiar idealnie dopasowane do Twoich wnętrz
  • nadamy Twoim wnętrzom unikalny design
  • zapewnimy Ci wygodę oraz rozwiązania łączące funkcjonalizm z oryginalnym wzornictwem


NIETYPOWE MEBLE NA WYMIAR –  kreatywność i najwyższa jakość

Wykonując dla Ciebie niestandardowe meble na wymiar wykorzystamy najnowsze techniki meblarskie oraz nasz cały potencjał kreatywności. Nasze meble wykonujemy z takich produktów jak MDF, fornir, sklejki, ale także nowoczesne materiały. Laminaty HPL, solid surface-staron, stal nierdzewna oraz aluminium.

Skontaktuj się z nami już dziś. W branży działamy nieprzerwanie od 1990 r. Doświadczenie i solidność to nasz wyróżnik na rynku. Wybierając Tilda Meble masz gwarancję terminowości realizacji, wyokiej jakości wykonania i przede wszystkim doświadczenia naszego wysoko wykwalifikowanego personelu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Na szczególną uwagę zasługują meble do kuchni, zwłaszcza otwartej na salon. Dobrze zaprojektowane, spełniające wszystkie oczekiwania gospodarzy, konweniujące ze stylem wnętrza, jednocześnie wykonane z należytą starannością oraz dbałością o najdrobniejsze detale są najlepszym rozwiązaniem dla miłośników wygody, elegancji i prestiżu.

Dlatego dbamy o funkcjonalność stosowanych rozwiązań, jak również wysoką jakość i trwalość wkonwanych mebli.
Do ich produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały oraz wyposażenie znanych i cenionych producentów w bardzo bogatym asortymencie, kolorystyce i o ciekawym, oryginalnym wzornictwie.

Tilda Meble specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne meble kuchenne, gabinetowe, kuchnie angielskie, szafy wnękowe, meble łazienkowe oraz wiele innych, do prawie każdego rodzaju pomieszczeń.
Tilda Meble
ul. Pawia 6
65-503 Zielona Góra
Kom: 603-877-939
(68) 327-22-67
(68) 327-00-17
NIP: 929-102-96-67
Tel/Fax: (68) 327-22-67
(68) 327-00-17
Kom: 603-877-939
NIP: 929-005-19-89
telefon
Wróć do spisu treści